MİLYONER MENTOR PROJESİ
Elinizdeki değeri "pazarlanabilir dijital ürünler" haline getirmenize ve bunları hedef kitlenizle buluşturarak "finansal özgürlüğe" kavuşmanıza yardım ediyorum.
Milyonlar değerindeki Online girişimlerin perde arkasındaki sırları keşfederek uzmanlığınızı ''güce, statüye ve paraya'' dönüştürün!
İnsanları "tavsiyelerinize para ödemeye ve gönüllü marka elçiniz olmaya" nasıl ikna edeceğinizi öğrenmek istiyorsanız sizi "MİLYONER MENTOR PROJESİ" Seminerini izlemeye davet ediyorum.
countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds
Uzmanlığınızı "zamandan ve mekandan bağımsız" olarak kazanca dönüştürmenin ve her anlamda daha tatminkar bir hayat yaşamanın sırlarını öğrenmek istiyorsanız "Milyoner Mentor Projesi" Seminerinde buluşalım.

MMP Seminerinde yanıt bulacağınız sorular:

 • Milyonerlerin zihinsel kodlamalarına nasıl sahip olabilirim? 
  Milyoner Mentorun düşünme şekline göre “algılarınızı ve bilinçaltınızı” sizi olmak istediğiniz yere taşıyacak şekilde yeniden nasıl programlamanız gerektiğini öğreneceksiniz. Bu dönüşüm “girişimci kimliğinizle” size daha sağlıklı, daha varlıklı ve daha anlamlı bir hayatın da kapılarını açacak.
 • Uzmanlığımı pazarlanabilir “dijital ürünler” haline nasıl getirebilirim?
  Eğitiminiz, ilgi alanlarınız ve yetenekleriniz doğrultusunda ortaya çıkardığınız “mesleki değeri” DİJİTAL bir ürün veya hizmet haline nasıl getireceğinizi, bunu hedef kitlenizle nasıl buluşturacağınızı ve “hak ettiğiniz değeri” nasıl talep edeceğinizi öğreneceksiniz.
 • Satışlarımı ve karlılığımı arttırmak için müşterilerimin zihnindeki “satın alma düğmesine” nasıl ulaşabilirim?
  Nöro psikoloji temelinde Dijital Pazarlamanın sırlarını keşfedeceksiniz. Kurduğunuz pazarlama otomasyonuyla hem satışlarınızı arttıracak hem de “güçlü ve kalıcı bir marka” inşa etmenin yollarını öğreneceksiniz.
Satışlarımı ve karlılığımı arttırarak işimi büyütmek istiyorum...
Amacım, sizlere baktığınız şeylerin ötesindeki FIRSATLARI görmenizi sağlayacak bakış açısını ve bu fırsatları değerlendirecek anlayışı, alışkanlıkları ve donanımı kazandırmak.
Bu anlayışla yazdığım ve D&R tarafından En Çok Satan İş Kitapları arasında gösterilen NÖRO SATIŞ Müşteri Mıknatısı Olmanın Formülü adlı son kitabım da tüm Girişimcilerin başucu kaynağı oldu.
Girişimci Milyonerlerin "SIRLARINI" paylaştığım TV Programları
Her daim "KAZANMA ALIŞKANLIĞINA" sahip olmanız ve daha DOYURUCU bir hayat yaşamanız için çok değerli ipuçlarını paylaştığım TV Programlarından birkaçını aşağıda izleyebilirsiniz.
Nasıl "sıfırdan" başlayarak güçlü bir marka haline geldim ve uzmanlığımla global şirketlere girişimcilik konusunda koçluk ve mentorluk yapmaya başladım?

MMP Semineri'nde yanıt bulacağınız sorular:

Artık dijital bir dünyada yaşıyoruz ve sadece hizmetlerini online hale getiren işletmeler ve girişimciler hayatta kalabiliyor. Siz de finansal olarak özgür olmak istiyorsanız yapmanız gereken 2 şey var;

 • Elinizdeki değeri kesinlikle pazarlanabilir "dijital bir ürün" haline getirmek,
 • Bu ürünü yine dijital bir ortamda "pazarlama otomasyonuyla" hedef kitlenize ulaştırmak.

Aksi halde uzmanlığınız ekonomik anlamda bir değer ifade etmeyecek.
Ben de seminerimi bu doğrultuda hazırladım. Bu çalışmada sizinle;

 • Online iş modelinizi kurmak için yol haritasını,
 • İşinizi büyütmek üzere başarısı kanıtlanmış satış stratejilerini,
 • Kişisel markanızı güçlendirmek adına çok değerli ipuçlarını paylaşacağım.
Neler söylediler?
Programlarıma katılan kişiler bu çalışmalarının "iş sonuçlarına" olumlu yönde nasıl etki ettiğini kendi sözleriyle ifade ettiler.

Sadettin Dalgıç Fanuc Robotics

Hizmette mükemmellik anlayışıyla hareket eden global bir şirket olarak sektördeki pozitif algımızı güçlendiren ve bu yatırımı ekonomik olarak kazanca dönüştüren çalışmaları için Mert Aydıner'e teşekkür ediyoruz. 

A. Murat Kalyoncuoğlu Zwilling Henckels

Mert Aydıner ile Liderlik üzerine yaptığımız çalışmalar ekibimizdeki bütünlüğü ve uyumu ortaya çıkararak performansı arttırdı. Özellikle Nöropsikolojik yöntemlerin pazarlama ve satış birimlerinde iş sonuçlarına anında yansıttığına şahit olduk.

Mehmet ERDOĞDU
LELY Türkiye

Global bir şirket olarak Türkiye pazarında güçlenmemize ve markamızı sarsılmaz bir konuma taşımamıza yardımcı oldu. Yaptığımız yatırımın sonuçlarını çıplak gözle bile görmemizi sağlayan Mert Aydıner'e katkıları için çok teşekkür ederiz. 
NOT FACEBOOK: This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Mert Aydıner'den Önemli Hatırlatma ve Feragat!

Başarı, yaptığınız işe duyulan ihtiyaç, bu işi yapabilme isteğiniz ve iradeniz, bu konudaki kapasiteniz ve donanımınız, sizi vazgeçilmez kılan farklı yanlarınız, hizmetinizi ulaştırdığınız kişi sayısı, sürekli genişleyen ve derinleşen iş ağınız ve sektördeki itibarınız gibi birçok farklı değerle ölçülür. Maddi olarak kazancınız da çözdüğünüz problemin çapına, problemini çözdüğünüz insan sayısına ve sunduğunuz çözümün benzersizliğine göre değişir. Özetle, hayattan istediğiniz kadarını değil, olduğunuz kadarını alırsınız. Tüm çalışmalarımı bu prensipler temelinde hazırlayarak sizinle paylaşıyorum.
Bu çerçevede, hiç kimseye başarı ve kazanç garantisi vermiyorum. Çünkü bu sizin yolculuğunuz. Karşılığında ücret ödediğiniz çalışmalarda benim sorumluluğum, hedeflerinizi belirlemenize, aksiyon planını yapmanıza, engellerinizi bulmanıza ve aşmanıza ve yol boyunca motivasyonunuzu korumanıza yardımcı olmak. Burada alacağınız sonuçlarda tamamıyla sizin vizyonunuz, aldığınız sorumluluk, taşıdığınız risk ve ortaya koyduğunuz çaba belirleyici olacak. Eğer siz de bu proaktif anlayışa sahipseniz, hayalini kurduğunuz geleceği inşa etmek için HEMEN yola koyulalım! Her türlü sorunuz için destek@mertaydiner.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.
Powered By ClickFunnels.com