skip to Main Content
Nöro Satış Ve Liderlik Kampı

Nöro Satış ve Liderlik Kampı

SALESOLOGY “Neuro Sales For Success”
NÖRO SATIŞ & LİDERLİK KAMPI

Ekonomik olarak geleceğe güvenle bakabiliyor musunuz? Yoksa;

  • Daralan piyasalar ve sertleşen rekabet sizi de mi hayatta kalma savaşı vermeye zorluyor?
  • Hedeflerini yakalayamayan çalışanlarınız vizyonlarını, inançlarını ve bağlılıklarını yitirmeye mi başladı?
  • Kaçan satışlar, kaybedilen müşteriler ve zedelenen itibarınız sektördeki varlığınızın sorgulamasına mı neden oluyor?

Yanıtınız evet ise, sizleri iç ve dış piyasalar için hazırladığımız, 2018 de Ekonomi Bakanlığı tarafından Ur-Ge kapsamında En Değerli Eğitim projesi olarak seçilen “NÖRO SATIŞ ve NÖRO LİDERLİK” programımıza davet ediyoruz.

Satışta oyunun kurallarının değiştiğini gördüğümüz için şirketlerimizin “hedeflerini yakalamaları, geleceğe güvenle yatırım yapabilmeleri ve tüm paydaşlarını mutlu edebilmesi” adına bu özel çalışmayı hazırladık. Program boyunca şirketlerin finansal tablolarına yansıyan “artan satış rakamları” da başarımızın kanıtı oldu.

Siz de bu yöntemi ve araçları kullanarak şirketinizi bir “müşteri mıknatısına” dönüştürmek ister misiniz?

Nöro Satış ve Nöro Liderlik Modelimiz “3 Kritik Soru” Üzerine İnşa Edildi…

  1. İstenen yönde davranışı ortaya çıkaran “Uyum>İstek>Hareket>Tatmin>Tekrar” döngüsünü, müşterilerimizin yüksek düzeyde tatmin yaşamasını sağlamak ve bizimle sürekli çalışmaları yönünde teşvik etmek için nasıl kullanmalıyız?
  2. Satış görüşmelerinde müşterilerimizin davranışlarını belirleyen “Uyaran > Düşünce > Duygu > Davranış > Kültür” modelini referans alarak duygu durumlarını her iki taraf için de bilinçli tercihlerde bulanabilmeleri için nasıl yönetebiliriz?
  3. Koçluk becerilerini satıcıların iletişim tarzlarına adapte ederek müşterilerimizi hedeflerine nasıl taşırız? (Uyum & Güven > Mevcut Durum > İstenilen Durum > Engeller > Çözümler > Planlama > Taahhütler > Takdir > Takip)

NÖRO SATIŞ & NÖRO LİDERLİK KAMPI

Satış profesyonelleri için 6 gün sürecek çok özel bir program hazırladık.

Bu programda satıcılar, onları “DURDURULAMAZ” kılacak en güçlü 6 beceriyi kazanacaklar.

1.Modül/ Sinergoloji – İletişim Ustalığı

Şirketiniz ve müşterileri asasında güveni tesis etmek, ilişkilere derinlik kazandırmak ve yönetmek üzere “Bütünlük – Empati – Uzmanlık” üzerinde duracağız. Böylelikle çalışanlarımızın müşterilerimizin beklentilerine karşılık vermek üzere “soran, dinleyen, anlayan ve ortak menfaatler doğrultusunda çözüm üreten” bir iletişim tarzını benimsemelerine yardımcı olacağız.

2.Modül / Harekete Geçiren ve İz Bırakan Sunumlar

Bu programda, öz güvenin nasıl kazanılacağını, topluluk önünde konuşma korkusunun nasıl yenileceğini, sadece iş hayatında değil özel hayatımızda da mesajımızın doğru bir şekilde nasıl iletileceğini ve uzun süre akılda kalmasını sağlayacak kolay ve etkili yöntemlerin neler olduğunu öğreneceksiniz. İster bir kişi isterse bin kişi olsun aynı sakinlik ve öz güvenle müşterilerinize etkili sunumlar yapabileceksiniz.

3.Modül / Müzakere Yönetimi ve İknanın Psikolojisi

“Kazandır ki – Kazan” felsefesi üzerine inşa ettiğimiz bu çalışmada “masada para bırakmadan ve taviz vermeden istediğinizi alabilmenin yollarını” öğreneceksiniz. Bunu hem işbirlikçi tavrınızı koruyarak hem de tüm taraflara tatmin duygusunu yaşatarak yapacaksınız. Sonuç olarak güven temelli bu ilişkilere derinlik ve süreklilik kazandırmış olacaksınız.

4.Modül / Liderlerin Davranış Kodları (Neuro Leadership & Coaching)

Çalışanlarınızı bir amaç etrafında toplayabilmek, onlara ilham ve cesaret verebilmek, içlerindeki potansiyeli açığa çıkarabilmek, yeni alışkanlıklar kazanmalarını ve bunu bir kurum kültürü haline getirebilmelerini sağlamak için nöro-psikoloji temelinde geliştirilen liderlik araçlarını kullanmayı öğreneceksiniz.

5.Modül / Müşteri Mıknatısı Olmanın Formülü (Nöro Satış)

Müşterilerle uyumu yakalayabilen, güven telkin eden, onları doğru okuyabilen, güçlü sorularla doğru teşhisler koyabilen, kurum özelinde alternatif çözümler üretebilen ve müşterilerin sadakatini ve referanslarını kazanarak bir müşteri mıknatısa dönüşen satıcıların sırlarını öğreneceksiniz.

6.Modül / Business Networking – Profesyonel İş Ağı Geliştirme Uzmanlığı

Şirketimizin en kıymetli yatırımı sahip olduğu müşteri portföydür. Bu değerli profesyonel iş ağını geliştirmek şirketteki herkesin önceliği olmalıdır. Yeni müşteriler edinmek ve portföyünüzü genişletmek üzere NETWORK kanallarının neler olduğunu, pasif durumdan aktif hale nasıl getirileceğini ve bu bağlantıların ekonomik olarak bir değere nasıl dönüştüğünü öğreneceksiniz.

En Değerli İş Yatırımınız…

Rekabetin çok sert yaşandığı iş dünyasında sizi rakiplerinizden ayıracak “ÇOK DEĞERLİ BİR YATIRIM” yapıyorsunuz.  SALESOLOGY Neuro Sales For Success / Nöro Satış ve Liderlik Kampında kazandığınız “ÖZGÜVEN ve BECERİLER” profesyonel iş hayatında başarıya ulaşmak için en önemli araçlarınız olacak…

Programa ait çalışma koşullarını öğrenmek için;

This Post Has 2 Comments
    1. Mücella Hanım, merhaba. Güveniniz ve takibiniz için teşekkür ederim. Bu programı genel katılıma açık olarak değil, şirketler özelinde sunuyorum. Kurum olarak böyle bir yatırım yapmak isterseniz “İletişim” sayfamızdan bize ulaşabilir ve teklif isteyebilirsiniz. Saygılarımla, Mert AYDINER / Satış ve Liderlik Koçu, Konuşmacı ve Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Referanslar

FANUC Robotics Türkiye

Kendi konusunda dünyadaki lider firmalardan biri olmak bizi her anlamda mükemmelliğe teşvik ediyor. Gerek sunduğumuz ürün ve hizmetler anlamında, gerekse müşterilerimizle kurduğumuz ilişkiler anlamında. Bu prensiple hareket ederek sektördeki pozitif algımızı güçlendirecek ve bunu ekonomik olarak kazanca dönüştürecek bir eğitim yatırımına gittik. Bu süreçte Academy Neuro çözüm ortağımız oldu. Mert AYDINER ile özellikle Satış, Müzakere ve Müşteri İlişkileri Yönetimi konularında çalışmalar yaptık. Yaptığımız seçimin ne kadar doğru olduğunu bize hep kanıtlayan Academy Neuro ya teşekkür ediyoruz. Sadettin DALGIÇ / FANUC Robotics Türkiye Servis Müdürü

TEKKART Bilişim

Tekkart ailesi olarak Global bir sadakat kartı projesini hayata geçirdik. Binlerce üyeden oluşan saha ekiplerimizin doğru şekilde yönetilebilmesi adına Academy Neuro (Mert AYDINER) ile çalışmaya karar verdik. Kendileriyle hedeflerimize ulaşabilmek için Lider Ekiplerin tesisi, eğitilmesi ve saha ile iletişiminin güçlendirilmesi hususlarında değerli çalışmalar yaptık. “Pazarlama, satış, müzakere, liderlik ve iletişim” konularında aldığımız eğitimlerin ve koçlukların bilimsel temelde (nöro-bilim) işlenmesi de bilgilerin tarafımızca güvenle kullanılmasını teşvik etti. Bu çalışmaların artı sonuçlarını hem çıplak gözle hem de rakamlarla ortaya koymamızı sağlayan Mert AYDINER’e emekleri için teşekkür ediyoruz. Kubilay ÇİL / TEKKART Türkiye Genel Müdürü

LELY Agriculture Center

Global bir şirket olarak Türkiye pazarında güçlenmek ve sarsılmaz bir konumda olmak üzere eğitim yatırımlarına çok önem veriyoruz. Özellikle bayilerimizin kurumsal anlayışımızı ve iş yapış şeklimizi müşterilerimize yansıtması bizim için çok önemli. Ekibimizi bu yönde geliştirmek adına Academy Neuro ile bir işbirliği yaptık. Kurucuları Mert AYDINER ile özellikle Satış, Pazarlama, Müzakere ve Sunum becerileri üzerine bir seri eğitim gerçekleştirdik. Bu yatırımın sonuçlarını çıplak gözle bile görüyor olmak bizleri çok memnun etti. Kendilerine katkıları için çok teşekkür ederiz. Mehmet ERDOĞDU / LELY Türkiye, Ülke Satış Direktörü

ERA Gayrimenkul Türkiye

Gayrimenkul sektöründe oldukça zorlayıcı rekabet koşullarında mücadele ediyoruz. Bu nedenle sürekli olarak satışlarımızı arttıracak yeni yöntemlerin arayışı içindeyiz. Bu konuda Academy Neuro (Mert AYDINER) çalışarak hem elimizi güçlendiren yeni bilgiler ve pratikler kazandık hem de müşterilerimizle sürekliliği olan ilişkiler kurmayı başardık. Şirketimizin pazardaki algısına da olumlu yönde katkıda bulunan Mert AYDINER e teşekkür ediyoruz. Özhan ATALAY / ERA Gayrimenkul Türkiye Genel Müdürü

ZWILLING J.A. Henckels Türkiye

Zwilling J.A. Henckels yönetim ekibi olarak Mert AYDINER ile Liderlik ve İletişim konularında çalışma fırsatımız oldu. Şirket içinde bütünlüğü ve uyumu ortaya çıkarmayı hedefleyen bir çalışmaydı. Bu yatırımın amacına ulaştığını ve etkisinin kısa sürede iş sonuçlarına yansıdığını gördük. Nöro-psikoloji temelinde kazandığımız pratiklerin özellikle pazarlama ve satış fonksiyonlarının da işlerliğini arttırdığına şahit olduk. Paylaştıkları kıymetli bilgiler ve yaşattıkları bu özel deneyimden dolayı Academy Neuro ya teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Back To Top