skip to Main Content
Neuromarketing (Nöro Pazarlama) Eğitimi

Neuromarketing (Nöro Pazarlama) Eğitimi

Neuromarketing (Nöro Pazarlama) Eğitimi

Markamızın vizyonunu ve taşıdığı değerleri doğru yansıtacak bir “mesaj” oluşturmak kurumsal geleceğimiz için hayati derecede önem taşıyor.

Buna göre;

 • Verilen bu mesajın ilgili kitlenin dikkatini çekmesi,
 • Sorgulanmadan kabul görmesi,
 • Onları istenen yönde harekete geçirmesi,
 • Bu davranışın tekrarlanması da bir o kadar önemli hale geliyor.

Bu bağlamda, şirketler de beynimizde karar alma sürecinin nasıl çalıştığı, onu yönlendiren güdülerin tanımlanması ve algının yönetilmesi gibi başlıklar üzerine çok büyük yatırımlar yapıyor.

Aşağıdaki soruların yanıtları bize markamızla ilgili nasıl bir “konumlandırma stratejimizi” yürütmemiz gerektiği konusunda önemli bir anlayış kazandırıyor…

Programda Neler Göreceksiniz?

 • Müşterilerin satın alma kararlarını etkileyen “bilinç dışı faktörler” nelerdir?
 • Beynimizde karar alma süreci nasıl işliyor? Müşterilerimizi satın almaya yönlendiren güdüler nelerdir?
 • Rekabetten sıyrılmak adına Davranışsal Ekonomi ilkelerini işimize nasıl uyarlayabilir ve kendi kulvarımızı yaratabiliriz?
 • Mesajımızı müşterilerinin zihnindeki “gerçek karar verici” kısma en etkili, en hızlı ve en kalıcı şekilde nasıl iletiriz?
 • Uyumu yakalayabilmek adına tüketicinin ilgisini, sempatisini ve güvenini ilk temas anında nasıl kazanırız?
 • Dürtü – Duygu – Akıl üçgeninde müşterimizin gerçek ihtiyacını nasıl teşhis edebilir, satın alma nedenini nasıl ortaya çıkarabilir ve bunu onun gözünde nasıl rasyonelize edebiliriz?
 • Müşterilerimizin hem duygusal hem de rasyonel anlamda doğru karar verdiklerinden emin olmalarını nasıl sağlarız?
 • Mesajımızın dikkat çekmesi, sorgulanmadan kabul edilmesi, müşterilerimizi istenen yönde harekete geçirmesi ve bu davranışın tekrarlanması için “Uyum > İstek > Hareket > Tatmin > Tekrar” döngüsünü nasıl kullanmalıyız?
 • Sadakat yaratmak ve referans müşteri kazanmak adına “Uyaran > Düşünce > Duygu > Davranış > Referans” modelini nasıl çalıştırabiliriz?
 • Konumlandırma stratejimize ve mesajımıza uygun “duygusal tetikleyicileri” nasıl tespit edebiliriz?
 • Pazarlama iletişimimizde “hedeflenen duygusal etkiyi” yaratmak üzere duyulardan (görsel, işitsel, dokunsal, tat, koku) nasıl yararlanabiliriz?

En Değerli İş Yatırımınız…

Rekabetin çok sert yaşandığı iş dünyasında sizi rakiplerinizden ayıracak “ÇOK DEĞERLİ BİR YATIRIM” yapıyorsunuz. Nöro Pazarlama (Neuromarketing) eğitiminde kazandığınız “ÖZGÜVEN ve BECERİLER” profesyonel iş hayatında başarıya ulaşmak için en önemli araçlarınız olacak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Referanslar

FANUC Robotics Türkiye

Kendi konusunda dünyadaki lider firmalardan biri olmak bizi her anlamda mükemmelliğe teşvik ediyor. Gerek sunduğumuz ürün ve hizmetler anlamında, gerekse müşterilerimizle kurduğumuz ilişkiler anlamında. Bu prensiple hareket ederek sektördeki pozitif algımızı güçlendirecek ve bunu ekonomik olarak kazanca dönüştürecek bir eğitim yatırımına gittik. Bu süreçte Academy Neuro çözüm ortağımız oldu. Mert AYDINER ile özellikle Satış, Müzakere ve Müşteri İlişkileri Yönetimi konularında çalışmalar yaptık. Yaptığımız seçimin ne kadar doğru olduğunu bize hep kanıtlayan Academy Neuro ya teşekkür ediyoruz. Sadettin DALGIÇ / FANUC Robotics Türkiye Servis Müdürü

TEKKART Bilişim

Tekkart ailesi olarak Global bir sadakat kartı projesini hayata geçirdik. Binlerce üyeden oluşan saha ekiplerimizin doğru şekilde yönetilebilmesi adına Academy Neuro (Mert AYDINER) ile çalışmaya karar verdik. Kendileriyle hedeflerimize ulaşabilmek için Lider Ekiplerin tesisi, eğitilmesi ve saha ile iletişiminin güçlendirilmesi hususlarında değerli çalışmalar yaptık. “Pazarlama, satış, müzakere, liderlik ve iletişim” konularında aldığımız eğitimlerin ve koçlukların bilimsel temelde (nöro-bilim) işlenmesi de bilgilerin tarafımızca güvenle kullanılmasını teşvik etti. Bu çalışmaların artı sonuçlarını hem çıplak gözle hem de rakamlarla ortaya koymamızı sağlayan Mert AYDINER’e emekleri için teşekkür ediyoruz. Kubilay ÇİL / TEKKART Türkiye Genel Müdürü

LELY Agriculture Center

Global bir şirket olarak Türkiye pazarında güçlenmek ve sarsılmaz bir konumda olmak üzere eğitim yatırımlarına çok önem veriyoruz. Özellikle bayilerimizin kurumsal anlayışımızı ve iş yapış şeklimizi müşterilerimize yansıtması bizim için çok önemli. Ekibimizi bu yönde geliştirmek adına Academy Neuro ile bir işbirliği yaptık. Kurucuları Mert AYDINER ile özellikle Satış, Pazarlama, Müzakere ve Sunum becerileri üzerine bir seri eğitim gerçekleştirdik. Bu yatırımın sonuçlarını çıplak gözle bile görüyor olmak bizleri çok memnun etti. Kendilerine katkıları için çok teşekkür ederiz. Mehmet ERDOĞDU / LELY Türkiye, Ülke Satış Direktörü

ERA Gayrimenkul Türkiye

Gayrimenkul sektöründe oldukça zorlayıcı rekabet koşullarında mücadele ediyoruz. Bu nedenle sürekli olarak satışlarımızı arttıracak yeni yöntemlerin arayışı içindeyiz. Bu konuda Academy Neuro (Mert AYDINER) çalışarak hem elimizi güçlendiren yeni bilgiler ve pratikler kazandık hem de müşterilerimizle sürekliliği olan ilişkiler kurmayı başardık. Şirketimizin pazardaki algısına da olumlu yönde katkıda bulunan Mert AYDINER e teşekkür ediyoruz. Özhan ATALAY / ERA Gayrimenkul Türkiye Genel Müdürü

ZWILLING J.A. Henckels Türkiye

Zwilling J.A. Henckels yönetim ekibi olarak Mert AYDINER ile Liderlik ve İletişim konularında çalışma fırsatımız oldu. Şirket içinde bütünlüğü ve uyumu ortaya çıkarmayı hedefleyen bir çalışmaydı. Bu yatırımın amacına ulaştığını ve etkisinin kısa sürede iş sonuçlarına yansıdığını gördük. Nöro-psikoloji temelinde kazandığımız pratiklerin özellikle pazarlama ve satış fonksiyonlarının da işlerliğini arttırdığına şahit olduk. Paylaştıkları kıymetli bilgiler ve yaşattıkları bu özel deneyimden dolayı Academy Neuro ya teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Back To Top