Ne Kadar Zengin Olacağınızı Öğrenmek İster Misiniz?

Zenginliğin Sırrı Burada Yatıyor…

Zengin Olmak İçin Yanıt Aramanız Gereken İlk Soru Nedir?

Bana satışta başarının sırrı nedir diye sorduklarında şu yanıtı veriyorum; “Müşterin için günün en değerli anları seninle geçirdiği dakikalar ise” başarmışsın demektir. Çünkü bu yaklaşım kendi içinde yakaladığı “bütünlükle” insanlara güven telkin eder. Onlar üzerinde öyle bir etki yaratır ki konuştuğumuz kişiler için bu dakikaları “paha biçilmez”, bizi de onların gözünde “vazgeçilmez” kılar…

Bunun temelinde iyi ilişkiler kurmak kadar işin hakkını vermek de yatıyor. Çünkü amacımız buysa güçlenmek istediğimiz alanda daha fazla pratik yapma şansı buluruz. İşimizde ne kadar iyi olursak insanlar da işimizde ne kadar iyi olduğumuzu gösterebilmemiz için bize daha fazla fırsat tanırlar. Zamanla ve pratikle daha da iyi oluruz ve daha iyi oldukça daha çok kazanmaya başlarız. Yani insanlar işimizi yapmamız için bize daha fazla ödemeye gönüllü olurlar.

Sözün özü, kendin olmaktan korkma. Sevdiğin ve iyi olduğun şeyi yap ve hayatını da bu iş etrafında şekillendir. Çünkü dikkat çekmenin ve insanları etkilemenin en hızlı ve en kolay yolu budur. Ancak biliyoruz ki hiçbirimiz zihnimizde çizdiğimiz sınırların bir adım ötesine geçemiyoruz. Peki, ya siz, bu sınırların farkında mısınız? İstediğiniz kişi olmanıza izin veriyor musunuz? İşte asıl soru bu… Çünkü bu sorunun yanıtı kendi iradenizde yaşayacağınız zenginliğin de ölçüsü olacak. Hem maddi hem manevi anlamda…

Siz de bu sınırları genişletmek ve bu alanda bir insan mıknatısına dönüşmek istiyorsanız sizi “Nöro Satış – Müşteri Mıknatısı Olmanın Formülü” kitabımı okumaya davet ediyorum. Gerçek anlamda bir algı değişimi yaşamak ve hayatınıza yeni bir yön vermek için yarın değil, okumaya BUGÜN başlayın.

SALESOLOGY Training Program / Nöro Satış Eğitimi ile Satış Hedeflerinizi nasıl aşacağınızı öğrenebilir, maddi ve manevi anlamda daha tatminkar bir hayat yaşayabilirsiniz.

Mert AYDINER
Liderlik ve Başarı Koçu, Konuşmacı ve Yazar
Academy Neuro Institute of Neuroscience, Training & Coaching

    Bir Cevap Yazın