MASKELİ BALO

ARTIK DİZGİNLERİ ELE ALMA ZAMANI GELMEDİ Mİ?“YENİ VE KANITLANMIŞ BU BİLGİLER SİZİ ÇOK ŞAŞIRTACAK”

Karşılaştığınız kişiler hakkınızda bir yargıya varmak için sadece birkaç milisaniyeye ihtiyaç duyuyor. Peki, bu değerlendirmenin siz “tek bir kelime etmeden sadece beden dilinize bakılarak” yapılması sizi korkutmuyor mu?

Sizi harekete geçiren duyguları nelerin tetiklediğini bilerek davranışlarınızı kontrol edebiliyor musunuz? Yoksa tercih hakkınız olduğunu anlayamadan “duygularınızın pençesinde tepkisel bir hayat” mı sürüyorsunuz?

Söylenen şeyler ile davranışların çeliştiğini görebilecek beceriye sahip misiniz? Yoksa “sizi aldatmak isteyenler için kolay bir lokma” mısınız?

Büyük sözler sarf ederken bunun “arkasında durabileceğinizi gösteren sağlam bir duruş”sergileyebiliyor musunuz? Yoksa sözleriniz davranışlarınızın gölgesinde mi kalıyor?

Karşınızdakinin “içtenliğini veya samimiyetsizliğini”birbirinden ayırabiliyor musunuz? Yoksa hala herkesin sizi sevdiğini, size değer verdiğini ve saygı duyduğunu mu düşünüyorsunuz?

Tüm bu soruların yanıtlarını bu kitapta bulacaksınız. Size gerçek duygu ve düşüncelerinizin farkında olarak davranışlarınıza yön verebileceğiniz bilinçli bir yaşam vaat ediyorum.

Yorum (2)

Bir Cevap Yazın