Bir Gecede Nasıl Zengin Olursunuz?

Bir Gecede Nasıl “ZENGİN” Olursunuz?

Yanıtı sizi çok şaşırtacak, merak ediyorsanız sonuna kadar izleyin 🙂

İş dünyasındaki “Ekonomik Özgürlük” algısını değiştirmek adına özel bir içerik hazırladım. Siz de bu algıyı değiştirmeye çalışanlardansanız kendinizi anlatmanıza yardımcı olacağına inanıyorum.

Newton’un hareket kanunlarından biri de “Etki-Tepki” yasasıdır. Yani, her etki kendine eşit ve zıt yönde bir kuvvet doğurur. Bu prensipten hareketle, istediğimiz şeye sahip olmanın tek ama tek yolunun, önce insanlara istedikleri şeyi vermek olduğunu görüyoruz. Yani, daha fazla ilgi istiyorsanız daha fazla ilgi göstermelisiniz, daha çok takdir istiyorsanız daha çok takdir etmelisiniz, daha çok kazanmak istiyorsanız daha çok kazandırmalısınız. Bu mantıkla, hedeflerinize ulaşmanın da yolunu artık biliyorsunuz; çalıştığınız, hizmet verdiğiniz insanları hedeflerine ulaştırmak.

Bu prensipler hayatın her alanında geçerli olmakla birlikte özellikle insanla temasın en yoğun olduğu Network Marketing (Ağ Pazarlama / Doğrudan Satış) alanında faaliyet gösteren şirketlerle yaptığım çalışmalarda çok daha fazla ön plana çıkıyor. Video içinde, bu alanda nasıl başarılı olabileceğinize dair ipuçları bulacaksınız.

Bu anlayışı nasıl kazanabileceğinizi ve hedeflerinize nasıl ulaşabileceğinizi merak ediyorsanız, tüm bu prensiplerin yer aldığı “NÖRO SATIŞ – Müşteri Mıknatısı Olmanın Formülü” adlı kitabımı okumanızı öneriyorum. Kitaba CERES Yayınlarının Online Mağazasından ulaşabilirsiniz: https://www.ceresdukkan.com/noro-satis

“www.mertaydiner.com” üzerinden de Webinar programlarıma üye olarak bu öğretiyi pekiştirebilirsiniz. Ayrıca bu videoyu çevrenizdeki insanlarla da paylaştığınızda, bir şekilde onların da hayatlarına dokunmuş ve kendi dönüşüm sürecinizi başlatmış olacaksınız.

Hepinize keyifli bir yolculuk diliyorum 🙂

Mert AYDINER
Varlık ve İş Koçu, Konuşmacı ve Yazar

 

    Bir Cevap Yazın